foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka „Matematinė statistika“

   Kovo 24 dieną 4M4 grupės mokiniams vyko integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka „Matematinė statistika“. Mokiniai nagrinėjo patarlių skaitines charakteristikas, kurias pristatė anglų kalba. Pamoką vedė matematikos mokytoja Laimina Naujokienė ir anglų kalbos mokytoja Lina Maskolaitienė.

    Šioje pamokoje sėkmingai buvo pagilintos anglų kalbos žinios, pakartoti matematiniai terminai, patobulinta komunikacinė kompetencija.

  

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija