Integruota pamoka „Hiperbolė literatūroje ir matematikoje“

Š. m. vasario 26 d. gimnazijos 1b klasės moksleiviams vyko integruota pamoka „Hiperbolė literatūroje ir matematikoje“. Mokiniai nagrinėjo K. Donelaičio poemos „Metai“ ištraukas, ieškojo hiperbolių, aiškinosi jų naudojimo paskirtį. Sprendė matematines užduotis su hiperbolėmis.

Pamoka buvo atvira, stebėjo mokytojai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Pamoką vedė mokytojos Irmanta Valošinienė ir Laimina Naujokienė.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija