foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pamoka „Matematinė Dantės „Pragaro“ analizė“

   Vasario 24 d. 2D klasėje nuotoliniu mokymo būdu vyko integruota matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Matematinė Dantės „Pragaro“ analizė“.
   Mokiniai įtvirtino žinias apie garsiausią viduramžių italų poeto Dantės kūrinį, apskaičiavo įvykio „Papulti į Dantės „Pragaro“ 3 ratą“ tikimybę, tyrinėjo, kokie turėtų būti realūs kūgio matmenys, kad į tokios formos „pragarą“ tilptų nors vienas žmogus, atliko kitus, su Dantės kūriniu susijusius, skaičiavimus.

    Patraukli ir šiuolaikiška pamoka baigėsi ruošimusi namie sukurti 3D hologramą, taikliausiai atspindinčią įsivaizduojamą Dantės „Pragarą“.
Pamoką vedė mokytojos Asta Zikienė ir Violeta Greičiūnienė.

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija