foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Atvira integruota matematikos ir lietuvių k. ir literatūros pamoka „Kūčių bei Kalėdų tradicijos ir magija“

   Gruodžio 22 d. 1C klasėje vyko atvira integruota matematikos ir lietuvių k. ir literatūros pamoka „Kūčių bei Kalėdų tradicijos ir magija“. Nuotoliniu būdu pamoką vedė mokytojos Asta Zikienė ir Violeta Greičiūnienė. Pamokos metu mokiniai pateikė grupėmis atliktus namų darbus, kuriuose kūrybiškai apžvelgė didžiųjų metų švenčių tradicijas, susiejo jas su nūdiena, o atlikdami užduotis pamokos metu praktiškai pritaikė turimas žinias ir įgijo naujų.

Virtualioje pamokoje svečiavosi apie 10 gimnazijos pedagogų. Mokytoja Asta Akutaitienė, baigiantis pamokai, sukūrė smagų eiliuotą apibendrinimą „Pakartokim, ką išmokom“:

Stebuklinga pamoka,
Tai Kalėdų Dovana.
Dovanota Jums su Meile,
Pasitinkant žiemos šventę.
Burkit, žaiskit ir linkėkit,
Dekit žvakę, meskit batą,
Suskaičiuokite žirnius, pupeles ir kūčiukus,
Tuo pačiu ir sutvarkysit, ir išbursit, ir pažaisit,
Pajudėsit ir matysit,
Kad ir nuotaika geresnė,
Ir spintelė daug švaresnė.
O skaičiuodami spėliokit, o spėliodami kvailiokit..
Tokios yr jau tos Kalėdos,
Ypač šiemet, kai daug sėdit!

  

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija