foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Džiaugiamės bendradarbiavimu su buvusiais gimnazistais

   Lapkričio 24 dieną mokytojos Laiminos Naujokienės buvusi mokinė ir auklėtinė, šiuo metu KTU taikomosios matematikos III kurso studentė Ugnė Izokaitytė pravedė matematikos pamokas mokytojos gimtadienio proga IIa, IIe ir IVM4 klasėse.

   Ugnė iš mokytojos biografinių duomenų sukūrė uždavinius ir juos sprendė kartu su mokiniais.

  

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija