foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jaunųjų žurnalistų būrelis, vadovaujamas Violetos Greičiūnienės dirba nuolat

   Medžiagą parengė prie respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ prisijungusios gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelio (vadovė Violeta Greičiūnienė) narės Sabina Račaitė, Neringa Gailiūtė, Akvilė Antanaitytė, kurioms talkina multimedijų agentūra „Nanook“ bei fotožurnalistas Artūras Morozovas.

     Skaityti visą  straipsnį - Iššūkis – nuotolinis mokymas!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija