foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pamoka Kidulių dvare

   Kovo 5 dieną fotografijos pamokos metu mokytojo Adolfo Būblaičio lydimi gimnazistai lankėsi Kidulių dvare, kur juos itin maloniai pasitiko Kidulių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Milda Prūsaitytė. Darbuotoja aprodė dvarą ir pristatė šiuo metu eksponuojamas parodas. Fotografės Emilijos Jonaitytės fosforo fotografijų paroda „20 asmenybių tamsoje“, suteikė progą ne tik pasikartoti istorijos pamokas apie nepriklausomybės akto signatarus, bet ir susipažinti su reta fotografijos technika. Signatarų nuotraukos padengtos fosforu ir apžiūrimos visiškoje tamsoje. Detalumu gimnazistus sužavėjo ir greta eksponuojami veltos vilnos vaisių natiurmortai.

   Klausutiškės Reginos Bakutienės  mandalų paroda sudomino ne tik dėl spalvų bei formų darnos, bet ir dėl akcentuojamo mediatyvaus kūrybos proceso, kuris itin aktualus nuolat skubančiam šių dienų žmogui. Gimnazistai taip pat galėjo prisėsti ant senovinių baldų, pasižvalgyti po kostiuminę – prisiliesti prie Kidulių dvare atkuriamos istorinės dvasios.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija