foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Integruota pamoka „Sveikas maistas, racionali mityba, verslumas“

   Š. m. kovo 4 d. technologijų mokytoja Irena Petruitienė bei anglų kalbos mokytojos Gitana Bajorinaitė ir Jurgita Kazinevičienė vedė integruotą pamoką 1D klasėje tema „Sveikas maistas, racionali mityba, verslumas“.

   Pamoką pradėjo mokytoja Jurgita Kazinevičienė pristatydama mokiniams klausimyną apie sveiką maistą. Vėliau mokiniai skaitė angliškai ekspertų atsakymus ir lygino su savo atsakymais. Antroje pamokos dalyje mokytoja Irena Petruitienė rodė mokiniams filmo „Super didelis aš“ ištrauką, diskutavo su mokiniais apie sveiką maistą, racionalią mitybą bei verslumą. Trečioje pamokos dalyje mokiniai atliko mokytojos Gitanos Bajorinaitės paruoštas skaitymo užduotis, rašė trumpą paragrafą apie sveiką maistą.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija