foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena

   Sausio 27 d. Jurbarke ir visame pasaulyje buvo minima Tarptautinė holokausto aukų atminimo diena ir 75-osios Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos išlaisvinimo metinės. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos 1a klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoju Jonu Laurinaičiu ir anglų k. mokytojomis D.Karčiauskiene bei J.Kazinevičiene dalyvavo integruotoje istorijos ir anglų k. pamokoje.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija