foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Netradicinis mokymosi būdas – Sferinis kinas

    Sferinis kinas – tai mobilus planetariumas, kuriame rodomi filmai 360° kampo formatu. Sferinės projekcinės sistemos pagalba viso kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas.

   Šių metų gruodžio 20 dieną sferinis kinas lankėsi mūsų gimnazijoje. Mokytojos Janinos Ašutaitytės biologijos pamokos 1 – 2 klasių gimnazistams vyko šiame planetariume. Mokiniai žiūrėjo filmą „Kūno kodas“ ir tapo neįtikėtinos kelionės po žmogaus organizmą dalyviais. Gimnazistai ne tik pagilino biologijos žinias, tačiau išmoko ir naujų dalykų, išvydo dar niekur neregėtų vaizdinių. Filmas savyje sujungia naudingą informaciją ir efektingus vaizdus, kas prikausto dėmesį ir suteikia tikrovišką žmogaus kūno, jo vidaus ir jame vyksiančių neįtikėtinų procesų vaizdą. Tai padės moksleiviams geriau suvokti itin svarbius reiškinius, kurie vyksta tam, kad palaikytų mūsų gyvybę, ir formuoti savo nuomonę apie juos.

   Žiūrėdami filmą „Kelionė į biologinę įvairovę“ mokiniai turėjo unikalią galimybę iš arti pamatyti biologijos programoje minimas organizmų karalystes: monerų, protistų, grybų, augalų ir gyvūnų. Elektroninio mikroskopo vaizdai, sukurti naudojant naujausią 3D animacijos technologiją, kvietė iš arti pažvelgti į kiekvieną gyvų organizmų karalystę.

    Dar vienas filmas „Gyvybės atsiradimas“ buvo tikra įkvepianti kelionė laiku. Būtent laiko dėka ir turime daug atradimų, kurie susiję su gyvosios gamtos mokslais.

    Džiaugiamės, kad paskutinę dieną prieš gražiausias metų šventes mokiniai praleido turiningai.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija