foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazistų susitikimas su VDU dėstytojais

   Gruodžio 19 dieną, biologijos mokytojos Janinos Ašutaitytės kvietimu, gimnazijoje lankėsi VDU dėstytojai, kurie susitiko su mūsų gimnazijos moksleiviais. Vyresniųjų klasių gimnazistai klausėsi prof. E. Kupčinskienė pranešimo „Biologija - mokslas, kuriame reikia ir "molekulistų" ir "gamtos mylėtojų". Prof. R. Daugelavičius su mokiniais kalbėjosi apie blogus ir gerus virusus. Antrų gimnazijos klasių moksleiviams buvo aktuali doc. A.Danilevičiūtės tema „Tyrimo darbas - pagrindiniai žingsniai“. Na, o jauniausi gimnazistai susitiko su dr. R. Rodaite-Riševičiene ir diskutavo apie gamtos išradimus, kuriuos žmogus nukopijavo ir pritaikė savo gyvenime.

   Tikimės, kad po šių susitikimų gimnazistai pagilino savo biologijos žinias, o ir besidominčių gamtos mokslais taip pat bus daugiau.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija