foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Biologijos pamokos su Biologų Sandraugos komanda

    Gruodžio 14 – 20 dienomis gimnazijoje vyksta biologijos mokytojos Janinos Ašutaitytės organizuojamos netradicinės biologijos pamokos ir kitos edukacinės veiklos. Pirmasis renginys jau įvyko. Grudžio 14 dieną (šeštadienį) į mūsų gimnaziją atvyko Biologų Sandraugos komanda. Biologų Sandrauga (BioSa) – tai projektas, pagrįstas gabių, smalsių ir motyvuotų mokinių bei projektą kuruojančių, biomokslus studijuojančių, studentų komandos bendradarbiavimu. Čia nuotoliniu būdu mokomasi biologijos. BioSoje biologijos mokosi ir keli mūsų gimnazijos mokiniai. BioSa kuruoja savanoriai biomokslų studijų programų studentai, patys dažniausiai buvę BioSa nariai. Taigi šie šaunūs studentai, jau antrus metus iš eilės, lankėsi mūsų gimnazijoje ir susitiko su geriausiais gimnazijos biologais.

   Užsiėmimų metu, mokiniai gilinosi į DNR ir chromatino sandarą, eukariotų ir prokariotų genomus, unikalius organizmus - archėjas, aiškinosi, kas vyksta mūsų organizme, pažeidus audinius, kaip dalyvauja mūsų kūno ląstelės, vykstant audinių rekonstrukcijai ir kt. Didžiausio susidomėjimo sulaukė laboratorinis darbas „Bakterijų dažymas Gram‘o būdu“.
Šaunuoliai biologai, kurie visą šeštadienį, iki pat vakaro, leido mokykloje ir gilinosi į sudėtingus biologinius procesus. O besidomintys biomokslų studijų programomis, turėjo galimybę su studentais aptarti ir būsimas studijas, daugiau sužinoti apie biomokslų, biomedicinos mokslų perspektyvą.

    Kitomis šios savaitės dienomis gimnazistų laukia netradicinės biologijos pamokos, kurias ves buvę mokytojos J. Ašutaitytės mokiniai, vyks VDU dėstytojų paskaitos, į gimnaziją atvyksta „Auksinių minučių komanda“ bei „Sferinis kinas“.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija