Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jurbarkogi/domains/jurbarkogimnazija.lt/public_html/templates/dd_myschool_54/functions.php on line 205

Netradicinės pamokos

Lapkričio 13 d. Jurbarko Antano Giedraičio- Giedriaus gimnazijoje vyko netradicinės technologijų, ekonomikos, lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos pamokos. Edukacijoje „Spintos istorijos“ mokiniai susipažino su dalykine apranga, kostiumo detalėmis, sėkmingu jauno žmogaus įvaizdžiu.

Edukacijoje „Planas „B““ analizavo klimato kaitos problemą ir galimas pasekmes dėl besaikio vartojimo. Kultūrinės edukacijos „Kvapų akademija“ metu gimnazistai gerino teksto suvokimo, interpretacijos gebėjimus.

Finansinio raštingumo pamokoje „Pirk dramblį“ buvo puiki galimybė įgyti finansinių žinių, ugdytis protingo pirkėjo įgūdžius.

Edukacijas vedė leidyklos „Debesų ganyklų“ lektoriai. Edukacinių programų metu buvo ugdomas mokinių kūrybiškumas, stiprinami bendravimo įgūdžiai, plečiamas akiratis.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija