foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Netradicinės pamokos

   Lapkričio 13 d. Jurbarko Antano Giedraičio- Giedriaus gimnazijoje vyko netradicinės technologijų, ekonomikos, lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos pamokos. Edukacijoje „Spintos istorijos“ mokiniai susipažino su dalykine apranga, kostiumo detalėmis, sėkmingu jauno žmogaus įvaizdžiu.

   Edukacijoje „Planas „B““ analizavo klimato kaitos problemą ir galimas pasekmes dėl besaikio vartojimo. Kultūrinės edukacijos „Kvapų akademija“ metu gimnazistai gerino teksto suvokimo, interpretacijos gebėjimus.

   Finansinio raštingumo pamokoje „Pirk dramblį“ buvo puiki galimybė įgyti finansinių žinių, ugdytis protingo pirkėjo įgūdžius.

   Edukacijas vedė leidyklos „Debesų ganyklų“ lektoriai. Edukacinių programų metu buvo ugdomas mokinių kūrybiškumas, stiprinami bendravimo įgūdžiai, plečiamas akiratis.

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija