Pilietiškumo pagrindai „Pamokoje kitaip"

Spalio 15 d. pilietiškumo pagrindų pamokoje kitaip, kurią vedė mokytojas V. Staponas,  viešėjo VšĮ „Jaunimo kelionės“ programų direktorė Laura Žūsinaitė. Susitikimo metu mokiniai buvo supažindinti su galimybėmis keliauti ir dirbti tolimiausiose šalyse – Amerikoje, Kanadoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė dėkoja Lukui Bakšiui, Jurbarko viešosios bibliotekos darbuotojui už inicijuotą susitikimą, kuris gimnazijos mokiniams paliko  naudingą ir vertingą patirtį.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija