foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

1E klasės mokinių projektinė diena su Mobiliąja moksline laboratorija (MoMoLab)


   Birželio 11 d. 1E klasės mokiniai, kartu su klasės auklėtoja Daiva Karčiauskiene ir biologijos mokytoja Janina Ašutaityte, lankėsi Smalininkų Verslo ir technologijų mokykloje įsikūrusioje Mobiliojoje mokslinėje laboratorijoje (MoMoLab). Išskirtinio dizaino vilkiko puspriekabėje įrengtoje laboratorijoje gausu mokslinės įrangos, modernių prietaisų, skirtų įvairiems moksliniams eksperimentams atlikti, taip pat tirti gamtą ir konstruoti robotus.

   Mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę susipažinti su moksliniais prietaisais, stebėti mokslinius eksperimentus. Gabiausieji atliko mikrobiologijos ir biochemijos tiriamuosius darbus. Didelį įspūdį paliko lankymasis didžiuliame mobiliajame planetariume, kur vyko edukacinė programa „Gyvybės paieška Visatoje“. Vizitas baigėsi apsilankymu Smalininkų technikos muziejuje.

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija