Orientacinis žaidimas „Pažinkime Jurbarką“

3C klasė projektinės dienos veikla - orientacinis žaidimas „Pažinkime Jurbarką“. Mokiniai susiskirstė į komandas. Jiems buvo pateikti klausimai apie Jurbarką, jo istorines vietas ir klausimai-mįslės. Tada kiekviena komanda turėjo surasti šias vietas, padaryti nuotraukas.

Grįžus į mokyklą, mokiniai rinko informaciją apie kiekvieną istorinę vietą (internete arba konsultavosi su mokytojais). Žaidimo pabaigoje buvo kuriamas Jurbarko žemėlapis, kuriame buvo pažymimos visos Jurbarkui reikšmingos vietos, sudedamos nuotraukos.

Projektinę veiklą organizavo mokytojai J.Laurinaitis, I.Danupienė, A.Zikienė

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija