foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Orientacinis žaidimas „Pažinkime Jurbarką“

   3C klasė projektinės dienos veikla - orientacinis žaidimas „Pažinkime Jurbarką“. Mokiniai susiskirstė į komandas. Jiems buvo pateikti klausimai apie Jurbarką, jo istorines vietas ir klausimai-mįslės. Tada kiekviena komanda turėjo surasti šias vietas, padaryti nuotraukas.

   Grįžus į mokyklą, mokiniai rinko informaciją apie kiekvieną istorinę vietą (internete arba konsultavosi su mokytojais). Žaidimo pabaigoje buvo kuriamas Jurbarko žemėlapis, kuriame buvo pažymimos visos Jurbarkui reikšmingos vietos, sudedamos nuotraukos.

    Projektinę veiklą organizavo mokytojai J.Laurinaitis, I.Danupienė, A.Zikienė

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija