foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projektas „Mokyklos kiemo rekonstrukcija“ 

   Birželio 11 dieną 2C klasės mokiniai su auklėtoja Zita Bilotiene, dailės mokytoja Jurgita Davidvičiene ir informatikos mokytoju Algirdu Kazinevičiumi vykdė „Mokyklos kiemo rekonstrukcijos“ projektą.

1. Mokiniai išmatavo ir apskaičiavo, kiemo prie fasadinio įėjimo plotą (771 m2).
2. Susiskirstę į tris grupes: vieni ėjo į prekybos centrus: į „Mūrą“, kiti į „Litagrą“ ir „DK statyba“, treti į „SKAN prekybą“.
3. Domėjosi trinkelių rūšimis, kainomis ir kokybe.
4. Grįžę į mokyklą sudarė diagramas trinkelių pasirinkimui.
5. Eigą fiksavo foto nuotraukomis.
6. Sukūrė projektą baigtinio vaizdo „PHOTOSHOP“ programa.

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija