foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Mokslinis, tiriamas chemijos ir matematikos darbas 

   Vaizdinga, mokslinė, tiriamoji kelionė prasidėjo Dvaro parke, gėlių žiedų paieškomis. Prisirinkę įvairiausių augalų susibūrėme chemijos kabinete ir pradėjome laboratorinius bandymus. Tyrėme augalų gamtinius indikatorius, stebėjome spalvų pokyčius baziniame, rūgštiniame tirpale ir neutralioje terpėje. Sužinojome, kad ne visi augalai vienodai intensyviai nudažo tirpalus. Integravome matematiką, aprašinėdami ir vaizduodami cheminius indus. Išmokome skaičiuoti nupjautinio kūgio tūrį. Modeliavome geometrines figūras naudodami atomo modelius. Sprendėme kryžiažodį.

    Atlikome eksperimentą, piešdami ant filtro popieriaus, panaudoję chemines medžiagas. Deginome išpieštas kalio nitrato figūras.

    Darbas mus džiugino, praplėtėme žinias, bendravimo įgūdžius.

L. Juškienė, L. Čiečkiuvienė, V. Klepikovienė ir 1D klasės mokiniai

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija