foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Turizmo technikos varžybų rungtys

   Birželio 11 d. 1B klasės mokiniai buvo supažindinti su turizmo technikos varžybų rungtimis.

   Mokiniai mokytojų R. Brazaičio ir L. Klijūno padedami turėjo praeiti komandoje „slidėmis“, statyti palapinę, įveikti oro perkėlą lygiagrečiomis virvėmis, mesti „granatą“ ir kt. Dalyvavimas rungtyse moksleiviams suteikė daug gerų emocijų, netradicinės užduotys leido atsiskleisti įvairiems gebėjimams.

Klasės vadovas A. Būblaitis

 


2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija