foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tiriamieji darbai - fizika

   2019 m. birželio 11 d. dvi 1E klasės mokinių komandos, Jurbarko mieste, atliko tiriamąjį darbą (matavo triukšmo lygį ir palygino su nustatytomis normomis). Tiriamojo darbo vadovas: fizikos mokytojas Antanas Kiniulis

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija