foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Integruota pamoka apie Kristijono Donelaičio poemą „Metai“

   Gruodžio 12 d. gimnazijos aktų salėje vyko integruota šokio bei lietuvių kalbos ir literatūros pamoka apie Kristijono Donelaičio poemą „Metai“.

  Mūsų gimnazijos mokytojų Redos Žemelienės ir Violetos Greičiūnienės kvietimu netradicinėje pamokoje dalyvavo Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijos šokių studija „Salto“ (vadovė Aušra Danisevičienė), parodžiusi baroko šokio spektaklį „Metų laikai“. Visi dalyvavusieji pamokoje prisiminė, kad gamtoje po pavasario ateina vasara, po to - ruduo ir pagaliau žiema, o visą metų ciklą jungia saulelė, kuri tai „atkopdama budina svietą“, tai „vėl nuo mūs atstodama ritas“ ir „žiemos narsai jau vėl rūstaudami grįžta“. Skambant klasikinei muzikai buvo galima ne tik klausytis poemos ištraukų, bet ir gėrėtis nepakartojamais baroko šokio žingsneliais, puošniais atlikėjų kostiumais ir mintimis nukeliauti net į XVIII amžių.

   Kitoks, šiuolaikiškas žvilgsnis į Kristijono Donelaičio kūrinį tik dar kartą patvirtino, kad jis yra amžinas, svarbus, įdomus.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija