foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Lietuvių kalbos ir literatūros pamoka kitaip

   Lapkričio 21 d. Krašto muziejuje vyko atvira edukacinė veikla – pamoka „Skaitymai, skirti Vydūno 150-osioms gimimo metinėms paminėti“.

   Muziejaus darbuotoja Aida Drejerienė papasakojo apie Vydūno asmenybę, jo gyvenimą, veiklą bei pristatė Vydūno portretus. Smalininkų „Ąžuolynės“ teatro aktorė Inesa Kazikaitienė įkūnijo rašytoją Ievą Simonaitytę ir perteikė jos požiūrį į Vydūną. Skambant kanklių garsams (grojo gimnazistė Meda Masaitytė) buvo skaitomos žymaus filosofo, rašytojo mintys apie Tėvynę, meną, kalbą. Įtaigi Jurbarko Konstantino Glinskio mėgėjų teatro aktoriaus Raimondo Buitkaus vaidyba, gimnazisčių Emilijos, Urtės, Austėjos, Lukos perskaitytos ištraukos leido pajusti, koks mums artimas ir suprantamas Vydūno žodis.

 

Renginio organizatorės - gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Violeta Greičiūnienė ir Vilija Bartusevičienė.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija