foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Edukacinis projektas „Kinobusas“

   Spalio 19 d. gimnazistai dalyvavo edukaciniame projekte moksleiviams „Kinobusas“. Šio projekto tikslas – skatinti moksleivius žiūrėti filmus, juos analizuoti ir vertinti, lavinti jų vizualinį raštingumą bei kūrybiškumą, ugdyti intelektualią ir kritišką būsimąją kino žiūrovų auditoriją. Mokykloje buvo surengta norvegų kino dramos peržiūra „ Velnių salos karalius“.

   Filmą pristatė ir diskusiją po filmo moderavo žinomas jaunasis režisierius Andrius Blaževičius. Moksleivius kino peržiūra ir po to vykusi diskusija paskatino susimąstyti, kitaip pažvelgti į kino meną, kritiškai vertinti kūrybiškumą, gebėjimą komunikuoti vaizdų pagalba.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija