Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos su aktoriumi-skaitovu Raimundu Lukšu

Spalio 16 d. gimnazijoje jau ne pirmą kartą svečiavosi aktorius-skaitovas Raimundas Lukšas. Šiemet mokiniai klausėsi su didžiule įtaiga skaitomo ir iliustruoto piešiniais žymaus prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi klasika tapusios pasakos „Mažasis princas“ ištraukų. Vyresniems gimnazistams aktorius skaitė ir pristatė kūrinio istorinį aspektą Jono Radvano poemoje „Radviliada“.

Netradicinės pamokos džiugina mokinius, smagu pajusti žodžio įtaigumą, stiprumą ir aktoriaus nuoširdumą.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija