foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos su aktoriumi-skaitovu Raimundu Lukšu

   Spalio 16 d. gimnazijoje jau ne pirmą kartą svečiavosi aktorius-skaitovas Raimundas Lukšas. Šiemet mokiniai klausėsi su didžiule įtaiga skaitomo ir iliustruoto piešiniais žymaus prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi klasika tapusios pasakos „Mažasis princas“ ištraukų. Vyresniems gimnazistams aktorius skaitė ir pristatė kūrinio istorinį aspektą Jono Radvano poemoje „Radviliada“.

   Netradicinės pamokos džiugina mokinius, smagu pajusti žodžio įtaigumą, stiprumą ir aktoriaus nuoširdumą.

 

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija