MOKOMOJI – PAŽINTINĖ IŠVYKA Į PAGĖGIŲ PASIENIO RINKTINĖS ROCIŠKIŲ UŽKARDOS RAMONIŠKIŲ KONTROLĖS PUNKTĄ

Gegužės 9 d. mokėmės kitaip: 2b ir 2c klasių mokiniai, lydimi rusų k. mokytojų V. Pakinkytės, S. Stankevičienės ir pilietinio ugdymo mokyt. V. Stapono dviem srautais važiavo į Sudargą, į Ramoniškių pasienio kontrolės postą, muitinę. Ten vyko integruotos rusų kalbos- pilietiškumo pagrindų pamokos.

Skaityti daugiau

Pamokos kitaip minint Pasaulio kultūros dieną

Balandžio 15 d. 1e, 1a, 2a klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse pamokose, vykusiose ne gimnazijoje ir kitaip – buvo minima Pasaulio kultūros diena. Edukacinės pamokos - Jurbarko kultūros centre.

Lietuvos jaunųjų matematikų mokykla

Lietuvos jaunųjų matematikų mokykla (LJMM) buvo atkurta 1998 m. Nuo 1998 m. Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą baigė 20 laidų - iš viso 4488 mokiniai. LJMM tęsia 1969-1989 metais veikusios Lietuvos jaunųjų matematikų neakivaizdinės mokyklos darbą. Jaunųjų matematikų mokyklos darbą organizuoja Vilniaus Universiteto matematikos fakulteto dėstytojai. Mokymasis Lietuvos jaunųjų matematikų mokykloje yra neakivaizdinis ir trunka dvejus metus. Sėkmingai baigus šią mokyklą, rekomenduojama toliau tęsti matematikos studijas ne tik Vilniaus Universitete. Šią mokyklą kasmet baigia ir mūsų gimnazijos mokiniai. Šiemet, sėkmingai išlaikę LJMM matematikos konkurso egzaminą, baigė Dominyka Keturauskaitė 4A, Edmundas Martynaitis 4B, Danutė Staškutė 4C. Sveikiname jaunuosius matematikus.

Integruota pamoka apie etninę kultūrą

Kovo 22 d. 1E klasės mokiniai dalyvavo dviejose integruotose lietuvių kalbos ir literatūros, anglų bei vokiečių kalbų pamokose, vykusiose ne gimnazijoje ir kitaip. Pamokų tema – „Etnokultūra žmogaus gyvenime ir mūsų krašte“.

Skaityti daugiau

Netradicinė biologijos pamoka su Biologų sandraugos komanda

Kovo 2 dieną Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko netradicinė biologijos pamoka, kurią organizavo biologijos mokytoja Janina Ašutaitytė ir 3a klasės mokinė Viktorija Rainytė. Viktorijos kvietimu šeštadienį mūsų gimnazijoje lankėsi Biologų Sandraugos komanda. Biologų sandrauga (BioSa) – nekomercinis projektas, pagrįstas smalsių ir motyvuotų mokinių bei gausios projektą kuruojančių atsidavusių studentų komandos bendradarbiavimu. Čia nuotoliniu būdu mokomasi biologijos. BioSoje biologijos mokosi ir Viktorija. BioSa kuruoja savanoriai biomokslų studijų programų studentai, patys dažniausiai buvę BioSa nariai. Taigi šie šaunūs studentai, du iš jų jau dirbantys mokytojais, lankėsi mūsų gimnazijoje ir susitiko su geriausiais gimnazijos biologais.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija