Integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka „Matematinė statistika“

Kovo 24 dieną 4M4 grupės mokiniams vyko integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka „Matematinė statistika“. Mokiniai nagrinėjo patarlių skaitines charakteristikas, kurias pristatė anglų kalba. Pamoką vedė matematikos mokytoja Laimina Naujokienė ir anglų kalbos mokytoja Lina Maskolaitienė.

Skaityti daugiau

Integruotos atviros pamokos Lietuvos mokytojams ir mokiniams

XXI amžius visomis prasmėmis  pokyčių metas. Neįtikėtini iššūkiai teko visoms gyvenimo sritims. Kaip ir medicina, taip ir švietimas atsidūrė įvykių epicentre, kurį hiperbolizuotai galima pavadinti pragaru.

Dvi mūsų gimnazijos pedagogės - matematikos mokytoja ekspertė Asta Zikienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Violeta Greičiūnienė – drąsiai ėmėsi iniciatyvos anksčiau mokykloje gyvai vestą renginį pritaikyti naujoms, IT technologijomis pritaikytoms erdvėms.

Skaityti daugiau

Integruota biologijos ir matematikos pamoka „Modifikuotas kintamumas, skaičiavimas kitaip“

Kovo 8 d. 4M5 grupės mokiniams - vyko integruota biologijos ir matematikos pamoka „Modifikuotas kintamumas, skaičiavimas kitaip“. Mokiniai sužinojo, kas yra modifikuotas kintamumas, atliko klevo lapų matmenų statistinius tyrimus. Pamoką vedė matematikos mokytoja Z.Bilotienė ir biologijos mokytoja A.Plevokienė.

Integruota pamoka „Hiperbolė literatūroje ir matematikoje“

Š. m. vasario 26 d. gimnazijos 1b klasės moksleiviams vyko integruota pamoka „Hiperbolė literatūroje ir matematikoje“. Mokiniai nagrinėjo K. Donelaičio poemos „Metai“ ištraukas, ieškojo hiperbolių, aiškinosi jų naudojimo paskirtį. Sprendė matematines užduotis su hiperbolėmis.

Skaityti daugiau

Pamoka „Matematinė Dantės „Pragaro“ analizė“

Vasario 24 d. 2D klasėje nuotoliniu mokymo būdu vyko integruota matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros pamoka „Matematinė Dantės „Pragaro“ analizė“.
   Mokiniai įtvirtino žinias apie garsiausią viduramžių italų poeto Dantės kūrinį, apskaičiavo įvykio „Papulti į Dantės „Pragaro“ 3 ratą“ tikimybę, tyrinėjo, kokie turėtų būti realūs kūgio matmenys, kad į tokios formos „pragarą“ tilptų nors vienas žmogus, atliko kitus, su Dantės kūriniu susijusius, skaičiavimus.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija