Atvira biologijos pamoka „Aplinkos veiksnių įtakos medžių lapų ilgiui tyrimas“

Spalio 16 dieną Jurbarko dvaro parke vyko atvira biologijos pamoka – praktikumas „Aplinkos veiksnių įtakos medžių lapų ilgiui tyrimas“. Pamokos dalyviai - Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos ir Viešvilės pagrindinės mokyklos dešimtokai. Pamoką vedė biologijos mokytojos Janina Ašutaitytė ir Vaida Jakaitytė. Šios pamokos tikslas – mokinių gebėjimų ugdymas, pasitelkiant patirtinio mokymo ir mokslinio tyrimo metodus. Naudodamiesi parengtu praktikos darbo aprašu ir dirbdami grupėse, mokiniai turėjo nustatyti, kaip varijuoja medžių lapų ilgis priklausomai nuo aplinkos sąlygų.

Jaunųjų žurnalistų būrelis, vadovaujamas Violetos Greičiūnienės dirba nuolat

Medžiagą parengė prie respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ prisijungusios gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelio (vadovė Violeta Greičiūnienė) narės Sabina Račaitė, Neringa Gailiūtė, Akvilė Antanaitytė, kurioms talkina multimedijų agentūra „Nanook“ bei fotožurnalistas Artūras Morozovas.

Skaityti daugiau

Integruota matematikos-geografijos pamoka „Geografinė- matematinė kelionė po Europos valstybes“

Kovo 3 d. vyko integruota matematikos-geografijos pamoka „Geografinė- matematinė kelionė po Europos valstybes“. Mokiniai dirbo grupėmis. Skaičiavo per kiek laiko nukeliaus į tam tikras vietoves, koks valstybių gyventojų tankumas, šalies tautinę sudėtį, lietingų dienų procentą metuose. Internete ieškojo įdomių faktų apie valstybes.

Pamoka Kidulių dvare

Kovo 5 dieną fotografijos pamokos metu mokytojo Adolfo Būblaičio lydimi gimnazistai lankėsi Kidulių dvare, kur juos itin maloniai pasitiko Kidulių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Milda Prūsaitytė. Darbuotoja aprodė dvarą ir pristatė šiuo metu eksponuojamas parodas. Fotografės Emilijos Jonaitytės fosforo fotografijų paroda „20 asmenybių tamsoje“, suteikė progą ne tik pasikartoti istorijos pamokas apie nepriklausomybės akto signatarus, bet ir susipažinti su reta fotografijos technika. Signatarų nuotraukos padengtos fosforu ir apžiūrimos visiškoje tamsoje. Detalumu gimnazistus sužavėjo ir greta eksponuojami veltos vilnos vaisių natiurmortai.

Skaityti daugiau

Integruota pamoka „Sveikas maistas, racionali mityba, verslumas“

Š. m. kovo 4 d. technologijų mokytoja Irena Petruitienė bei anglų kalbos mokytojos Gitana Bajorinaitė ir Jurgita Kazinevičienė vedė integruotą pamoką 1D klasėje tema „Sveikas maistas, racionali mityba, verslumas“.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija