Šiuolaikinio šokio pamokos

Spalio 18 dieną šokių studija „Era“ šokėjos dalyvavo šiuolaikinio šokio pamokose, kuriose savo choreografijos patirtimi pasidalino buvusi gimnazijos mokinė Eiva Dobilaitė. Eiva studijavo choreografiją Klaipėdos universitete. Šį susitikimą inicijavo gimnazijos šokių mokytoja Reda Žemelienė.

Edukacinis projektas „Kinobusas“

Spalio 19 d. gimnazistai dalyvavo edukaciniame projekte moksleiviams „Kinobusas“. Šio projekto tikslas – skatinti moksleivius žiūrėti filmus, juos analizuoti ir vertinti, lavinti jų vizualinį raštingumą bei kūrybiškumą, ugdyti intelektualią ir kritišką būsimąją kino žiūrovų auditoriją. Mokykloje buvo surengta norvegų kino dramos peržiūra „ Velnių salos karalius“.

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokos su aktoriumi-skaitovu Raimundu Lukšu

Spalio 16 d. gimnazijoje jau ne pirmą kartą svečiavosi aktorius-skaitovas Raimundas Lukšas. Šiemet mokiniai klausėsi su didžiule įtaiga skaitomo ir iliustruoto piešiniais žymaus prancūzų rašytojo Antuano de Sent Egziuperi klasika tapusios pasakos „Mažasis princas“ ištraukų. Vyresniems gimnazistams aktorius skaitė ir pristatė kūrinio istorinį aspektą Jono Radvano poemoje „Radviliada“.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija