Netradicinės pamokos – „Menų diena“

Birželio 14 dieną mūsų gimnazijoje vyko netradicinės pamokos – „Menų diena“. Veiklą koordinavo dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė.

Skaityti daugiau

1E klasės mokinių projektinė diena su Mobiliąja moksline laboratorija (MoMoLab)

Birželio 11 d. 1E klasės mokiniai, kartu su klasės auklėtoja Daiva Karčiauskiene ir biologijos mokytoja Janina Ašutaityte, lankėsi Smalininkų Verslo ir technologijų mokykloje įsikūrusioje Mobiliojoje mokslinėje laboratorijoje (MoMoLab). Išskirtinio dizaino vilkiko puspriekabėje įrengtoje laboratorijoje gausu mokslinės įrangos, modernių prietaisų, skirtų įvairiems moksliniams eksperimentams atlikti, taip pat tirti gamtą ir konstruoti robotus.

1A klasės projektinis darbas

Birželio 11 d. Jurbarko krašto muziejuje buvome supažindinti su žymiausiais rajono lankytinais objektais. Grįžę į gimnaziją, kūrėme reklaminį plakatą, kviečiantį aplankyti Jurbarko kraštą.

Projektinis darbas

2E klasės projektinis darbas.  Mokytojai Alina Plevokienė, Danguolė Pavlavičienė, Stasys Motulas

Orientacinis žaidimas „Pažinkime Jurbarką“

3C klasė projektinės dienos veikla - orientacinis žaidimas „Pažinkime Jurbarką“. Mokiniai susiskirstė į komandas. Jiems buvo pateikti klausimai apie Jurbarką, jo istorines vietas ir klausimai-mįslės. Tada kiekviena komanda turėjo surasti šias vietas, padaryti nuotraukas.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija