foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projektas „Gyvenimo spalvų harmonija“

     Mūsų gimnazijoje baigėsi projektas „Gyvenimo spalvų harmonija“. Jį organizavo socialinė pedagogė D. Eidokaitienė ir sveikatos priežiūros specialistė D. Krikščiūnienė. Šis projektas tęsėsi nuo rugsėjo iki gruodžio mėn. Projektinėje veikloje dalyvavo visi gimnazijos mokiniai.

   

     Projekto įgyvendinimo metu buvo skaitoma paskaita apie tabako, alkoholio ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo žalą bei pasekmes. Taip pat vyko jogos užsiėmimai, kurie gerina savijautą, mažina stresą ir padeda įgyti atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams. Dar viena veikla – Ebru meno terapija, kurios metu naudojant skirtingas spalvas ir piešimo procesą mokiniai galėjo atsipalaiduoti, išlieti savo teigiamas ir neigiamas emocijas. Užsiėmimuose dalyvavę mokiniai veiklas įvertino teigiamai ir kitais metais norėtų, kad jos būtų tęsiamos.

     Projektas finansuotas iš Jurbarko rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Socialinė pedagogė D. Eidokaitienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija