foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia?!“

Gimnazijos mokiniai kartu su ekonomikos mokytoja Renata Laurinaityte dalyvauja Profesinės savanorystės projekte „Kam to reikia?!“. Tai - gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o moksleiviai skatinami kurti, mokytis ir tikėti savimi.

Gimnazijos mokiniai kartu su ekonomikos mokytoja Renata Laurinaityte dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomame projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrame lavinime ir profesiniame ugdyme“. Projekto veikla vykdoma nuo 2014 m. rugsėjo iki 2015 m. balandžio mėn. Šio projekto tikslas, skirti didesnį dėmesį mokinių profesiniam veiklinimui. Kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis ir bendrojo ugdymo mokyklomis numatoma organizuoti mokinių profesinį veiklinimą – pažintinius, patyriminius ir intensyvius profesinio veiklinimo vizitus į praktinio mokymo centrus, Integruotus mokslo, studijų ir verslo centrus, įmones, įstaigas ir organizacijas.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija