Jaunojo tyrėjo diena

Mobiliosios demonstracinės laboratorijos vizitai rugsėjo 30 d. atkeliavo ir į mūsų gimnaziją. Mokiniams buvo organizuota „Jaunojo tyrėjo diena“, kurioje dalyvavo 1-ų gimnazijos klasių mokiniai. Šios dienos dalyviai išklausė astronomijos, robotikos paskaitas, žiūrėjo 3D filmą, o jaunųjų tyrėjų grupė dalyvavo „Genetikos“ paskaitoje ir atliko įdomią praktinę užduotį. Ši veikla yra projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimas ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapo“ dalis. Už organizacinę veiklą buvo atsakinga Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė, projekto užsiėmimuose dalyvavo šie mokytojai (pridedamas užsiėmimų tvarkaraštis).

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija