foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jaunojo tyrėjo diena

    Mobiliosios demonstracinės laboratorijos vizitai rugsėjo 30 d. atkeliavo ir į mūsų gimnaziją. Mokiniams buvo organizuota „Jaunojo tyrėjo diena“, kurioje dalyvavo 1-ų gimnazijos klasių mokiniai. Šios dienos dalyviai išklausė astronomijos, robotikos paskaitas, žiūrėjo 3D filmą, o jaunųjų tyrėjų grupė dalyvavo „Genetikos“ paskaitoje ir atliko įdomią praktinę užduotį. Ši veikla yra projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimas ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapo“ dalis. Už organizacinę veiklą buvo atsakinga Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė, projekto užsiėmimuose dalyvavo šie mokytojai (pridedamas užsiėmimų tvarkaraštis).

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija