foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projekto AKIM pabaiga 

   Meninės pamokos pagal projektą AKIM, gimnazijoje baigėsi. Įvyko visi numatyti susitikimai su skirtingų sričių menininkais.
   Norėdami padėkoti už iniciatyvą ir norą dalyvauti projekte, AKIM komanda  atsiuntė sertifikatą, patvirtinantį, jog gimnazija dalyvavo šiame respublikiniame projekte.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija