foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projektas „Mokyklos – ateities partneriai“

schulen

   Vokietijos Federacinės Respublikos užsienio reikalų ministras dr. Frankas-Walteris Steinmeieris iniciavo projektą „Mokyklos – ateities partneriai“, kurio tikslas yra sukurti mažiausiai tūkstančio mokyklų-partnerių tinklą visame pasaulyje ir taip atkreipti jaunų žmonių dėmesį į patrauklią šiuolaikinę Vokietiją bei jos visuomenę.

   Mūsų gimnazija yra viena tokių mokyklų, kurioje mokiniai gali išlaikyti vokiečių kalbos diplomo -DSD II, o nuo šių metų ir DSD I egzaminus.

   Sveikiname dvyliktokę Indrę Siriūnaitytę sėkmingai išlaikius šį egzaminą ir linkime sėkmės mokiniams, laikantiems DSD I egzaminą, kurio dalis raštu jau įvyko kovo mėnesį, o egzaminas žodžiu vyks balandžio 15 d.

Vokiečių kalbos mokytoja  Ona Stanaitienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija