foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Projektas „Edukacinės kelionės“

  Nuo 2020 m. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija dalyvauja vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo projekte „Edukacinės kelionės“, programos vadovė dailės mokytoja J. Davidavičienė. 2020 metus Jurbarko rajono savivaldybė paskelbė Vinco Grybo metais. Todėl, siekiant prasmingai paminėti šio profesionalaus menininko metus, norime ne tik artimiau susipažinti su profesionaliąja daile bei surengti mokinių tapybos darbų parodą, bet ir pažintinę veiklą įprasminti edukacinėmis kelionėmis.

 Projekto dalyvių ir mokytojos J. Davidavičienės apsilankymas V. Grybo muziejuje, kur skulptoriaus anūkė, profesionali vitražo dailininkė Rasa Grybaitė išsamiai papasakojo apie V. Grybo gyvenimą ir kūrybą.

  Išvykos į Kauną metu apžiūrėti XX a. pr. žymiausi architektūros, skulptūros pavyzdžiai bei aplankyti M. K. Čiurlionio,  A. Žmuidzinavičiaus muziejai, šiuolaikinio meno galerijos. 

 

 

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija