foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Nuotolinis projektas „ „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“

   Projekto koordinatorius Justas Paulikas ir VšĮ „Turing School" mūsų gimnazijos mokinius pakvietė dalyvauti nuotoliniuose  projekto „ „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ užsiėmimuose apie informacines technologijas.

   Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė džiaugiasi aktyviu  III b klasės mokinių ir klasės auklėtojos  Redos Žemelienės dalyvavimu bei Kahoot viktorinos laimėtojais Tomu, Juliumi ir Paulina, kurie bus apdovanoti organizatorių prizais. Sveikiname!

    Pasidaliname keletu užfiksuotų nuotolinės paskaitos „Dirbtinis intelektas Dirbtinis intelektas: nuo BMW iki Beyonce", akimirkų.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija