foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projektas LMNŠC „Sveikata visus metus“

   Mūsų gimnazija dalyvauja projekte LMNŠC „Sveikata visus metus“. Kovo 4 d. IIc ir IIe klasių mokiniai klausė paskaitą „Žalingų įpročių prevencija“, kurią skaitė Inga Molevaitė, vykdanti prevencines edukacijas ir bendradarbiaujanti su visuomenės sveikatos biuru..

   Gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė ne tik padėkojo renginio organizatoriams, bet ir pasidžiaugė gimnazistų laimėjimais rajoninėse olimpiadose. Padėkos raštai buvo įteikti Nojui Mikelioniui, Matui Stankaičiui, Rokui Bružaičiui, Lukai Jakelaitytei, Liepai Pažereckaitei, Gabijai Rinkevičiūtei, Miglei Remeikytei ir Simonui Goptaičiui.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija