foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projekto „Auksinės minutės“ praktiniai mokymai

   Gruodžio 18 dieną mūsų gimnazijoje vyko pirmosios pagalbos praktiniai mokymai moksleiviams. Mokymus vedė projekto „Auksinės minutės“ savanorių komanda, kuriuos į mūsų gimnaziją pakvietė biologijos mokytoja Janina Ašutaitytė. „Auksinės minutės“ yra savanoriškas jaunų gydytojų ir medicinos studentų projektas, kurio metu siekiama apmokyti kuo daugiau moksleivių, kaip atlikti gaivinimą širdies sustojimo atveju, išpopuliarinti gaivinimo žinias Lietuvoje ir išgelbėti žmonių gyvybes.

   Praktinių mokymų metu kiekvienam moksleiviui buvo skirtas manekenas, su kuriuo atliko praktines gaivinimo užduotis. Dviejų valandų praktiniuose mokymuose, gimnazistai buvo mokomi, kaip įvertinti nelaimės ištikto žmogaus būklę, kaip atpažinti, kad žmogui sustojo širdis ir, kaip atlikti gaivinimą, kaip naudotis defibriliatoriumi (elektrošoku), kaip iškviesti medikus.

   Jei žmogų ištinka nelaimė, kiekviena minutė yra aukso vertės, todėl kiekvienas iš mūsų privalo žinoti, kaip padėti išgelbėti gyvybę. Tikimės, kad po šių mokymų mūsų gimnazijos mokiniai nebus abejingi sąmonės netekusiam žmogui ir gebės jam suteikti pirmąją pagalbą.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija