foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projektas „Žurnalistikos laboratorija“

   Mūsų gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelis 2019-2020 mokslo metais dalyvauja projekte „Žurnalistikos laboratorija“, kurį rengia Lietuvos žurnalistikos centras kartu su multimedijų agentūra „Nanook“ bei JAV ambasada Vilniuje.

    Lapkričio 4 d. 1C, 1D klasių mokiniai klausėsi paskaitos apie medijų raštingumą (lektorė - Akvilė Venckutė iš Lietuvos žurnalistikos centro). Taip pat lapkričio 4-5 d. vyko mokymai, kuriuos vedė mutimedijų agentūros „Nanook“ žurnalistai Artūras Morozovas, Mindaugas Drigotas. Jaunųjų žurnalistų būrelis turi galimybę ir tiesiogiai, ir nuotoliniu būdu dalyvauti „Žurnalistikos laboratorijos“ veiklose, kurias koordinuoja ir konsultuoja mentoriai, bei įsipareigoja parengti žurnalistikos kūrinius.

Jaunųjų žurnalistų būrelio vadovė Violeta Greičiūnienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija