foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Erasmus projektas

   Nuo šių metų mūsų gimnazija dalyvauja Erasmus projekte, kuris tęsis dvejus metus. Projekto šalys - Lietuva, Vokietija, Austrija, Suomija, Italija. Mūsų mokyklos komandą sudaro 6 moksleivių grupė. Tai Eisvinas Kuliešius (2A kl.), Rokas Grinkevičius (2E kl.), Aistė Dirdaitė (2A kl.), Haroldas Kuliešius (2A kl.), Liepa Pažereckaitė (2E kl.), Eivis Kazlauskas (1E). Projekto koordinatorės - anglų kalbos mokytoja Asta Akutaitienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė. Projekto tema - „Eurotopia - Building a better future by developing an eco - friendly lifestyle“.

  Dalyvavimas projekte paskatins moksleivius analizuoti aplinkosaugos, energijos taupymo, vartotojiškos visuomenės problemas. Šiandienos moksleivių karta turės lemiamą vaidmenį, kaip mūsų pasaulis atrodys ateityje, kaip gebėsime spręsti dabar susikaupusias problemas, todėl svarbu, kad mokiniai aktyviai dalyvautų įvairiuose tarptautiniuose projektuose, keistųsi informacija, skatintų bendruomenės aktyvumą, skleistų novatoriškas idėjas. Pavyzdžiui, 16 metų Švedijos aplinkos aktyvistė Greta Thunberg iniciavo kampaniją „Penktadienis ateičiai“, kurią parėmė studentai daugelyje pasaulio šalių. Taigi, bendras projekto tikslas - kūrybiškas bendradarbiavimas aplinkos, energetikos ir mitybos politikos klausimais, situacijos analizė šalyse.

   Svarbi projekto tema - žinių plėtojimas filmo kūrimo srityje, todėl pirmoje kelionėje dalyvauja tik du projekto grupės moksleiviai, kurie filmuos viso projekto metu, tai Eisvinas Kuliešius ir Rokas Grinkevičius. Šioje kelionėje jie mokysis filmo montavimo bei redagavimo. Konkretus rezultatas – filmas, kuriame atsispindės visas projekto darbas ir bus būtent jų darbo rezultatas. Palinkėkime jiems sėkmės kelionėje ir mokymuose.

Mokytoja  Asta Akutaitienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija