foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Stendinis Austėjos Dilytės pranešimas

   Abiturientė Austėja Dilytė paruošė projektinį darbą anglų kalba. Austėja ir jos anglų kalbos mokytoja Jurgita Kazinevičienė domėjosi žymaus anglų matematiko, logiko, rašytojo, anglikonų pastoriaus bei fotografo Lewis Carroll (1832-1898) kūryba ir biografija.

  Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos mokiniams buvo pristatytas stendinis Austėjos Dilytės pranešimas, kuriame vaizdžiai pristatomi žymiausi Lewis Carroll kūriniai „Alisa Stebuklų šalyje“ ir „Alisa Veidrodžio karalystėje“.

  Šiais metais Austėja ir jos mokytoja dar labiau gilinosi į šio genialaus autoriaus kūrybą, užsibrėždamos tikslą, rasti kuo daugiau autoriaus biografinių faktų jo kūriniuose. Atsižvelgiant į metų eigoje surinktą medžiagą, buvo atliktas tiriamasis darbas, kuris eksponuojamas gimnazijos trečiame aukšte.

   Tokie tiriamieji darbai mokiniams duoda praktinę bei teorinę reikšmę, lavina kalbinius įgūdžius bei skatina kūrybiškumą.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija