foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

DofE (The duke of edinburgh's international award) apdovanojimai 2019

   Birželio 6 d. Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijoje vyko DofE (The duke of edinburgh's international award) apdovanojimų programos dalyvių žygio dalies pristatymas bendruomenei.

   Birželio 19 d. vyks apdovanojimų ceremonija, kurioje Gabrielė Gvazdauskaitė bus apdovanota bronzos lygio ženkleliu.

   DofE apdovanojimų dėka viskas tampa daug paprasčiau ir smagiau! Tam, kad galėtum tapti visapusiška asmenybe, DofE apdovanojimų programa siūlo keturias skirtingas veiklas: žygius, sportą, įgūdžius ir savanorystę.

   Kviečiame gimnazijos mokinius tapti DofE programos dalyviu. Į visus rūpimus klausimus atsakys šios programos koordinatorė gimnazijoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, vadovė Lina Maskolaitienė ir žygio vadovas Linas Klijūnas.

   Меs manome, kad savo svajonių išpildymas, įgyti nauji įgūdžiai ir draugai yra geriausias apdovanojimas DofE programoje. Mes skatiname tave pradėti nuo bronzos siekimo ir palaipsniui priimti vis didesnius iššūkius siekiant sidabro ir aukso.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija