foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Europos namų tarptautinio bendradarbiavimo projektas „Būkim pažįstami“

   Lietuvoje gyvena nemaža dalis žmonių, atvykusių iš įvairių, ne Europos Sąjungos, šalių. Remiantis sociologinių tyrimų rezultatais, didelė dalis Lietuvos gyventojų nenorėtų, kad jų kaimynas ar bendradarbis būtų užsienietis. Siekiant didesnio tarpusavio pažinimo ir supratimo, taip pat skatinant dialogą tarp Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečių, įgyvendinamos Europos namų tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Būkim pažįstami“ veiklos. Mūsų gimnazijos mokytojų Jurgitos Kazinevičienės ir Algirdo Kazinevičiaus bei Jurbarko rajono Jaunimo reikalų tarybos pirmininkės Kamilės Pernarauskaitės iniciatyva, gegužės 22 d., Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos debatų klubo nariai, kuriems vadovauja anglų k. mokytoja Jurgita Kazinevičienė, dalyvavo diskusijoje anglų kalba „Lietuvos identitetas – tautų mozaika“. Diskusijos svečiai: projekto koordinatorė Jurga Budvilaitytė, politikos mokslų doktorantas Amalis (Indija) ir Japonų kalbą studijuojanti Olena (Ukraina).

   Susitikime dalyvavo gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius. Projekto dalyvius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, pasidžiaugdama, kad tokie susitikimai, tai dar vienas laiptelis į sėkmingą mokinių ir mokytojų tobulėjimą bei bendravimą ir bendradarbiavimą, atskleidžiant naujos patirties ir žinių galimybes.

   Akivaizdu, kad šilta susitikimo-diskusijos atmosfera, betarpiškas bendravimas anglų kalba bei užsimezgusi simpatija turės išliekamąją vertę sprendžiant globalines nepakantumo kitataučiams problemas, laužant įsisenėjusius stereotipus. Gimnazistai pageidavo daugiau tokių įdomių susitikimų-diskusijų su žmonėmis iš svečių šalių.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija