foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Projekto „Piliečiai kartu“ mokymai gimnazijoje

   Nuo 2017 m. gimnazija dalyvauja Labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ vykdomame Europos socialinio fondo finansuojamame projekto „Piliečiai kartu“ veiklose. Pagrindinis jo tikslas – stiprinti pilietines jaunimo iniciatyvas ir skatinti jaunų žmonių dalyvavimą viešajame valdyme sprendžiant asmenų su negalia ir specialiaisiais poreikiais integracijos į bendruomenę klausimus.

   Šių metų balandžio 4-5 dienomis 13 gimnazijos mokinių dalyvavo projekto „Piliečiai kartu“ mokymuose. Juos vedė lektorė Lolita Kuginienė, Vilniaus DRMKT karjeros planavimo skyriaus vedėja, psichologė. Užsiėmimų metu gimnazistai mokėsi savęs pažinimo atlikdami įvairias užduotis, testus, aiškindamiesi savo intelekto tipą, asmenines nuostatas, ieškodami sau svarbių vertybių. Šie mokymai padėjo gimnazistams įvertinti savo asmenines galimybes, dėl dalyvavimo viešajame valdyme ir suformavo praktinius įgūdžius atstovaujant ypač socialiai pažeidžiamų bendruomenių, interesams ir lūkesčiams.

   Visiems mokymuose dalyvavusiems gimnazistams įteikti pažymėjimai, kurie patvirtina mokymuose įgytus įgūdžius ir patobulintas asmenines kompetencijas.

   Džiaugiamės, kad esame šio projekto partneriai.

  

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija