foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Benedikto Vanago projektas „Profesionalu būti verta!“

   Balandžio mėnesį vyko Benedikto Vanago projektas „Profesionalu būti verta!“, kuris buvo skirtas 7-12 klasių mokiniams, siekiant skatinti jų profesionalumą ir pilietinę savimonę. Apie projektą galima paskaityti čia

   Kiekvienos mokyklos mokiniai turėjo atskleisti savo „Vyčio geną“ ir turėjo galimybę laimėti susitikimą-diskusiją su lenktynininku. Projektu susidomėjo 2c klasė ir pabandė laimėti susitikimą-diskusiją su lenktynininku Benediktu Vanagu. Gimnazistai įgyvendino šią užduotį (žr. filmuką).

   Respublikoje buvo atrinkta 15 mokyklų, kurios laimėjo susitikimą-diskusiją su Benediktu Vanagu. Labai džiaugiamės, kad 2c klasės mokiniams pavyko laimėti. Apie projekto laimėtojus galima paskaityti čia.

   Projektas turi būti įgyvendintas iki 2018 gruodžio 13 dienos. Lauksime, kad susitikime-diskusijoje dalyvautų ne tik 2c klasės gimnazistai, bet visa gimnazijos bendruomenė.

Mokytoja Asta Zikienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija