Programa „Bepiločių orlaivių technologijos“  2018

Šių metų birželio mėnesį, fizikos mokytojo eksperto Antano Kiniulio iniciatyva, buvo suburta gimnazijos vaikinų komanda dalyvauti VGTU „Ateities inžinerijos ˮ platformos „Bepiločių orlaivių technologijosˮ ugdymo(si) programoje.

Rugpjūčio 22-24 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ ugdymo(si) platformos komanda pakvietė į NVŠ programos „Bepiločių orlaivių technologijos“ II-ąją sesiją. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazistai Edmundas Martynaitis ir Mantas Širkevičius.

JUNGTINĖS KARALYSTĖS AMBASADOJE ĮTEIKTI EDINBURGO HERCOGO APDOVANOJIMAI

Š. m. spalio 10 d. Valdovų rūmuose įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 24 jaunuoliai iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso ir sidabro apdovanojimais. Jo Karališkoji Prakilnybė Princas Edward, Vesekso Grafas ir Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė sertifikatus ir ženklelius.

Skaityti daugiau

Socialinių mokslų kolegijos projektas „Aktyvus pilietiškumas: tavo balsas svarbus“

Gegužės 22 d. 1b ir 1c klasių mokiniai dalyvavo socialinių mokslų kolegijos projekto „Aktyvus pilietiškumas: tavo balsas svarbus“ seminare „Efektyviausi pilietinės galios būdai“.

Skaityti daugiau

Benedikto Vanago projektas „Profesionalu būti verta!“

Balandžio mėnesį vyko Benedikto Vanago projektas „Profesionalu būti verta!“, kuris buvo skirtas 7-12 klasių mokiniams, siekiant skatinti jų profesionalumą ir pilietinę savimonę. Apie projektą galima paskaityti čia

PROJEKTAS „PILIEČIAI KARTU“

Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazija yra labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ įgyvendinamo projekto „Piliečiai kartu“ partnerė.

Projektas „Piliečiai kartu“ skiriamas moksleivių nuo 16 iki 19 metų informavimui, moraliniam bei praktiniam ugdymui, jų pilietinių iniciatyvų plėtojimui. Projekto tikslas – skatinti jaunų žmonių dalyvavimą viešajame valdyme sprendžiant asmenų su negalia ir specialiaisiais poreikiais integracijos į bendruomenę klausimus. Projekto uždavinys - supažindinti bendrojo lavinimo mokyklose besimokančius 16 - 19 metų moksleivius su galimybėmis per viešojo valdymo įrankius prisidėti prie asmenų su negalia ir specialiaisiais poreikiais žmogaus teisių užtikrinimo bei integracijos. Balandžio 23 d. gimnazijoje apsilankė fondo „Algojimas“ atstovai Miglė ir Matas. Susitikimo tikslas – pristatyti projekto veiklas ir aptarti jų įgyvendinimą gimnazijos bendruomenėje.

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija