Projektas „Žurnalistikos laboratorija“

Mūsų gimnazijos Jaunųjų žurnalistų būrelis 2019-2020 mokslo metais dalyvauja projekte „Žurnalistikos laboratorija“, kurį rengia Lietuvos žurnalistikos centras kartu su multimedijų agentūra „Nanook“ bei JAV ambasada Vilniuje.

Dalyvavimas Erasmus + projekte. Pirmoji kelionė į Vokietiją

2019 m. spalio 21-25 dienomis įvyko pirmas Erasmus+ dalyvių susitikimas projektą koordinuojančios šalies Vokietijos Herzog-Johann gimnazijoje, Simmerne. Į šį susitikimą vyko tik du mūsų gimnazijos komandos atstovai: Eisvinas Kuliešius ir Rokas Grinkevičius. Jie mokėsi filmo montavimo bei redagavimo paslapčių ir dabar galės patarti savo komandos nariams, grįžusiems iš kitų susitikimų. Mokyklos komanda plečiama iki 24 mokinių, kiekvienoje kelionėje galės dalyvauti po 6 moksleivius.  Projekto tema - „Eurotopia - Building a better future by developing an eco - friendly lifestyle“ („Eurotopija - saugesnės ateities kūrimas plėtojant ekologišką gyvenimo būdą“).

Erasmus projektas

Nuo šių metų mūsų gimnazija dalyvauja Erasmus projekte, kuris tęsis dvejus metus. Projekto šalys - Lietuva, Vokietija, Austrija, Suomija, Italija. Mūsų mokyklos komandą sudaro 6 moksleivių grupė. Tai Eisvinas Kuliešius (2A kl.), Rokas Grinkevičius (2E kl.), Aistė Dirdaitė (2A kl.), Haroldas Kuliešius (2A kl.), Liepa Pažereckaitė (2E kl.), Eivis Kazlauskas (1E). Projekto koordinatorės - anglų kalbos mokytoja Asta Akutaitienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė. Projekto tema - „Eurotopia - Building a better future by developing an eco - friendly lifestyle“.

The Duke of Edinburgh's International Award

The Duke of Edinburgh's International Award (arba DofE apdovanojimai) yra pasaulyje gerai žinoma neformalaus ugdymo(si) programa jaunimui. Programa pradėta 1956-ais metais Edinburgo hercogo princo Filipo (Prince Philip) Didžiojoje Britanijoje ir nuo tada išplito po 140 pasaulio šalių. Daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių jau dalyvavo šioje programoje. Lietuvoje programa įgyvendinama nuo 2006 metų.

DofE tarptautinių apdovanojimų programa yra išskirtinė ugdymosi programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 24 metų. Programa jiems padeda ugdyti savo talentus, mokytis iš patirties įveikiant iššūkius ir įprasminant savo laisvalaikį.

Stendinis Austėjos Dilytės pranešimas

Abiturientė Austėja Dilytė paruošė projektinį darbą anglų kalba. Austėja ir jos anglų kalbos mokytoja Jurgita Kazinevičienė domėjosi žymaus anglų matematiko, logiko, rašytojo, anglikonų pastoriaus bei fotografo Lewis Carroll (1832-1898) kūryba ir biografija.

Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos mokiniams buvo pristatytas stendinis Austėjos Dilytės pranešimas, kuriame vaizdžiai pristatomi žymiausi Lewis Carroll kūriniai „Alisa Stebuklų šalyje“ ir „Alisa Veidrodžio karalystėje“.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija