foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazijos 100-metis

Pamokų laikas

1. 8:00-8:45
2. 8:55-9:40
3. 9:50-10:35
4. 10:55-11:40
5. 12:00-12:45
6. 12:55-13:40
7. 13:45-14:30
8. 14:35-15:20
 

Vaikų linijos telefonas

Projektas –„EDUKACINĖS KELIONĖS“

Baigiantis 2020 metams, gimnazijos Dailės studija baigė vykdyti projektą –„EDUKACINĖS KELIONĖS“.

Projekto veiklą vainikuoja, paroda, skirta, 130-osioms, skulptoriaus V. Grybo metams paminėti.

Dėl susiklosčiusios situacijos paroda eksponuojama virtualiai, V. Grybo muziejaus facebooko puslapyje: https://www.facebook.com/grybomuziejus/

Maloniai, kviečiame pasižiūrėti.

  

Dailės studijos projektas - „Edukacinės kelionės“

   Po turiningų ir itin įdomių, kūrybinių išvykų ir edukacijų rugsėjo ir spalio mėnesiais Dailės studijos projektas - „Edukacinės kelionės“, stengiasi „nepalūžti“ ir toliau tęsti savo kūrybinę veiklą. Svarbiausias projekto akcentas turėtų būti tapybos paroda, skirta skulptoriaus V. Grybo metams pažymėti. Nors dėl karantino dauguma dailės studijos narių darbą tęsia nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau

Respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ renginys Vilniuje

   Rugsėjo 25 d. Jaunųjų žurnalistų būrelis (vadovė V. Greičiūnienė) vyko į baigiamąjį respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ renginį Vilniuje.

   Projekto iniciatorius Karolis Vyšniauskas aptarė visų dalyvių veiklą, sveikinimo žodį tarė JAV ambasados viešųjų ryšių vadovė Sara Styl. Projekte dalyvauti pakviestos tik 5 Lietuvos mokyklos: iš Varėnos, Gargždų, Šakių, Prienų, Jurbarko. Mokiniai apibendrino visų metų veiklą, dalinosi įspūdžiais, pasiekimais, įgytomis žiniomis.

Skaityti daugiau

Bronzos ženklelis už asmeninį tobulėjimą Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos DofE programos dalyvėms

   2020 rugsėjo 23 d., iškilmingo renginio metu DofE programos dalyvei Augustei Bunikytei  buvo įteiktas bronzos ženklelis ir tarptautinis sertifikatas. Šiais metais programą baigė ir Samanta Mažrimaitė, kuriai taip pat bus įteiktas bronzos ženklelis ir sertifikatas.

  Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazija įgyvendina „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinę programą, su tikslu sudaryti sąlygas kryptingam mokinių asmenybės brandos  ugdymui.

Skaityti daugiau

 Projektas „Edukacinės kelionės“

  Nuo 2020 m. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija dalyvauja vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo projekte „Edukacinės kelionės“, programos vadovė dailės mokytoja J. Davidavičienė. 2020 metus Jurbarko rajono savivaldybė paskelbė Vinco Grybo metais. Todėl, siekiant prasmingai paminėti šio profesionalaus menininko metus, norime ne tik artimiau susipažinti su profesionaliąja daile bei surengti mokinių tapybos darbų parodą, bet ir pažintinę veiklą įprasminti edukacinėmis kelionėmis.

Skaityti daugiau

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija