Nuotolinis projektas „ „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“

Projekto koordinatorius Justas Paulikas ir VšĮ „Turing School" mūsų gimnazijos mokinius pakvietė dalyvauti nuotoliniuose  projekto „ „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ užsiėmimuose apie informacines technologijas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė džiaugiasi aktyviu  III b klasės mokinių ir klasės auklėtojos  Redos Žemelienės dalyvavimu bei Kahoot viktorinos laimėtojais Tomu, Juliumi ir Paulina, kurie bus apdovanoti organizatorių prizais. Sveikiname!

DofE programos žygis

The Duke of Edinburgh's International Award (arba DofE apdovanojimai) yra pasaulyje gerai žinoma neformalaus ugdymo(si) programa jaunimui. Programa pradėta 1956-ais metais Edinburgo hercogo princo Filipo (Prince Philip) Didžiojoje Britanijoje ir nuo tada išplito po 140 pasaulio šalių. Daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių jau dalyvavo šioje programoje. Lietuvoje programa įgyvendinama nuo 2006 metų.

Skaityti daugiau

Projektas LMNŠC „Sveikata visus metus“

Mūsų gimnazija dalyvauja projekte LMNŠC „Sveikata visus metus“. Kovo 4 d. IIc ir IIe klasių mokiniai klausė paskaitą „Žalingų įpročių prevencija“, kurią skaitė Inga Molevaitė, vykdanti prevencines edukacijas ir bendradarbiaujanti su visuomenės sveikatos biuru..

Skaityti daugiau

,,Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos Erasmus+ grupė įsitikinusi - Pasaulio ateitis – jaunimo rankose"

Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos ,,Erasmus+“ projekto - „Eurotopia - Building a better future by developing an eco - friendly lifestyle“ ( „Eurotopija- geresnės ateities kūrimas plėtojant ekologišką gyvenimo būdą“) komanda sėkmingai tęsia prasmingą veiklą.

Komandos nariai supranta, kad šiuo metu pasaulyje yra susidariusi ekologinės krizės situacija – klimato kaita, vandens išteklių tarša plastiku ir pramonės atliekomis, oro tarša išmetamomis automobilių dujomis bei netvarios energetikos atliekomis. Su šiais padariniais susiduria, apie juos girdi, skaito, mato vis daugiau paaugliško amžiaus jaunuolių, todėl ir tikėtina kyla natūralus poreikis kažko imtis. Ryškiausias klimato judėjimo veidas – paauglė Greta Thunberg.

Erasmus+ projektas 2 kelionė

Gimnazijos Erasmus+ komanda išvyksta į savo antrą kelionę, į Mittersil gimnaziją Austrijoje. Šį kartą visos projekte dalyvaujančios mokyklos (Austrija, Italija, Vokietija, Suomija, Lietuva) turės pristatyti ekologines savo rajono ar šalies problemas, kurios yra įvairiapusės ir pasireiškia visuose mūsų planetos regionuose.

Nežiūrint aktyvių tarptautinių pastangų, vis didėja pasaulinis išmetamų į aplinką teršalų kiekis. Per pastaruosius kelis dešimtmečius aplinkos problemos iš lokalių peraugo į regionines ir jau pasiekė pasaulinį mastą, keldamos visuotinės ekologinės krizės grėsmę.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija