Dailės studijos projektas - „Edukacinės kelionės“

Po turiningų ir itin įdomių, kūrybinių išvykų ir edukacijų rugsėjo ir spalio mėnesiais Dailės studijos projektas - „Edukacinės kelionės“, stengiasi „nepalūžti“ ir toliau tęsti savo kūrybinę veiklą. Svarbiausias projekto akcentas turėtų būti tapybos paroda, skirta skulptoriaus V. Grybo metams pažymėti. Nors dėl karantino dauguma dailės studijos narių darbą tęsia nuotoliniu būdu.

Respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ renginys Vilniuje

Rugsėjo 25 d. Jaunųjų žurnalistų būrelis (vadovė V. Greičiūnienė) vyko į baigiamąjį respublikinio projekto „Žurnalistikos laboratorija“ renginį Vilniuje.

Projekto iniciatorius Karolis Vyšniauskas aptarė visų dalyvių veiklą, sveikinimo žodį tarė JAV ambasados viešųjų ryšių vadovė Sara Styl. Projekte dalyvauti pakviestos tik 5 Lietuvos mokyklos: iš Varėnos, Gargždų, Šakių, Prienų, Jurbarko. Mokiniai apibendrino visų metų veiklą, dalinosi įspūdžiais, pasiekimais, įgytomis žiniomis.

Skaityti daugiau

Bronzos ženklelis už asmeninį tobulėjimą Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos DofE programos dalyvėms

2020 rugsėjo 23 d., iškilmingo renginio metu DofE programos dalyvei Augustei Bunikytei  buvo įteiktas bronzos ženklelis ir tarptautinis sertifikatas. Šiais metais programą baigė ir Samanta Mažrimaitė, kuriai taip pat bus įteiktas bronzos ženklelis ir sertifikatas.

Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazija įgyvendina „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinę programą, su tikslu sudaryti sąlygas kryptingam mokinių asmenybės brandos  ugdymui.

Projektas „Edukacinės kelionės“

Nuo 2020 m. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija dalyvauja vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo projekte „Edukacinės kelionės“, programos vadovė dailės mokytoja J. Davidavičienė. 2020 metus Jurbarko rajono savivaldybė paskelbė Vinco Grybo metais. Todėl, siekiant prasmingai paminėti šio profesionalaus menininko metus, norime ne tik artimiau susipažinti su profesionaliąja daile bei surengti mokinių tapybos darbų parodą, bet ir pažintinę veiklą įprasminti edukacinėmis kelionėmis.

Skaityti daugiau

Nuotolinis projektas „ „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“

Projekto koordinatorius Justas Paulikas ir VšĮ „Turing School" mūsų gimnazijos mokinius pakvietė dalyvauti nuotoliniuose  projekto „ „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ užsiėmimuose apie informacines technologijas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė džiaugiasi aktyviu  III b klasės mokinių ir klasės auklėtojos  Redos Žemelienės dalyvavimu bei Kahoot viktorinos laimėtojais Tomu, Juliumi ir Paulina, kurie bus apdovanoti organizatorių prizais. Sveikiname!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija