Projekto „Piliečiai kartu“ mokymai gimnazijoje

Nuo 2017 m. gimnazija dalyvauja Labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ vykdomame Europos socialinio fondo finansuojamame projekto „Piliečiai kartu“ veiklose. Pagrindinis jo tikslas – stiprinti pilietines jaunimo iniciatyvas ir skatinti jaunų žmonių dalyvavimą viešajame valdyme sprendžiant asmenų su negalia ir specialiaisiais poreikiais integracijos į bendruomenę klausimus.

ATEITIES INŽINERIJOS DALYVIAI

2019 metų vasario 25 d. VGTU vyko „Ateities inžinerijos“ neakivaizdinių NVŠ programų projektų pristatymų baigiamasis renginys. Šiame projekte, nuo 2018 metų birželio mėn. iki 2019 metų vasario mėn., dalyvavo trys Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos komandos.

Programa „Bepiločių orlaivių technologijos“  2018

Šių metų birželio mėnesį, fizikos mokytojo eksperto Antano Kiniulio iniciatyva, buvo suburta gimnazijos vaikinų komanda dalyvauti VGTU „Ateities inžinerijos ˮ platformos „Bepiločių orlaivių technologijosˮ ugdymo(si) programoje.

Rugpjūčio 22-24 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Ateities inžinerijos“ ugdymo(si) platformos komanda pakvietė į NVŠ programos „Bepiločių orlaivių technologijos“ II-ąją sesiją. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazistai Edmundas Martynaitis ir Mantas Širkevičius.

JUNGTINĖS KARALYSTĖS AMBASADOJE ĮTEIKTI EDINBURGO HERCOGO APDOVANOJIMAI

Š. m. spalio 10 d. Valdovų rūmuose įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 24 jaunuoliai iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso ir sidabro apdovanojimais. Jo Karališkoji Prakilnybė Princas Edward, Vesekso Grafas ir Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė sertifikatus ir ženklelius.

Skaityti daugiau

Socialinių mokslų kolegijos projektas „Aktyvus pilietiškumas: tavo balsas svarbus“

Gegužės 22 d. 1b ir 1c klasių mokiniai dalyvavo socialinių mokslų kolegijos projekto „Aktyvus pilietiškumas: tavo balsas svarbus“ seminare „Efektyviausi pilietinės galios būdai“.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija