PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

Klijūnas Linas_2B
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 Fizinis ugdymas (13+13 mišru)
Brazaitis Remigijus
2a klasė
Fizinis ugdymas (12+12 mišru)
Brazaitis Remigijus
1 a klasė
 
 
 
Fizinis ugdymas (13+13 mišru)
Brazaitis Remigijus
2a klasė
Fizinis ugdymas (12+14 mišru)
Brazaitis Remigijus
2b klasė
08:55  
 
 
Fizinis ugdymas (12+13 mišru)
Brazaitis Remigijus
1d klasė
A2m+IP1+B3+C1+A4m+Rt+Kti3+ti2
Chemijos kabinetas
Liutkevičienė Erika (29)
4 klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Plevokienė Alina (17)_4D
Norkuvienė Aldona (33)
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
Pakinkytė Vita (B11)_3A
Fizinis ugdymas (12+12 mišru)
Brazaitis Remigijus
1 a klasė
B3+C1+Rt+Br+Ek2a+IP1a+Kae2a+Kti1a
Liutkevičienė Erika (29)
4 klasė
Chemijos kabinetas
Staponas Vytautas
Plevokienė Alina (17)_4D
Norkuvienė Aldona (33)
Žemelienė Reda_4B
Būblaitis Adolfas_3B
Pakinkytė Vita (B11)_3A
09:50 Fizinis ugdymas (14+13 mišru)
Motulas Stanislavas
2e klasė
 
 
 
 
 
 
Fizinis ugdymas (12+13 mišru)
Brazaitis Remigijus
1d klasė
Kae+S5a+G2a+B4a+IP2a+Mz3a+kkm2a
Mikšienė Gražina (34)
Liutkevičienė Erika (29)
Plevokienė Alina (17)_4D
Jurevičius Audrius (9)
Genienė Birutė (13)_2C
Žemelienė Reda_4B
3 klasė
10:55 Fizinis ugdymas (12+14 mišru)
Brazaitis Remigijus
2b klasė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fizinis ugdymas (13+12 mišru)
Valaitis Povilas
1b klasė
12:00 Db+KkA+Kkv1+itb1+S3+Kti1
Liutkevičienė Erika (29)
Motulas Stanislavas
Valaitis Povilas
4 klasė
Davidavičienė Jurgita (7)
Genienė Birutė (13)_2C
S3+V1+A5+B4+IP2+Kkm2
Liutkevičienė Erika (29)
Plevokienė Alina (17)_4D
Genienė Birutė (13)_2C
Stanaitienė Ona (B9)
3 klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
 
 
 
 
 
 
DA+FO+Kae1a+ps2+Kti2a+Mz3a
Mikšienė Gražina (34)
Davidavičienė Jurgita (7)
4 klasė
Tamošaitienė Loreta (9)
Žemelienė Reda_4B
Būblaitis Adolfas_3B
12:55  
 
 
S4+Kkm+KkA+Kae2+Kti2+ITA+Mz3
Mikšienė Gražina (34)
Kazinevičius Algirdas (19/28)
Valaitis Povilas
Motulas Stanislavas
4 klasė
Genienė Birutė (13)_2C
Žemelienė Reda_4B
Fizinis ugdymas (13+12 mišru)
Valaitis Povilas
1b klasė
Fizinis ugdymas (14+13 mišru)
Motulas Stanislavas
2e klasė
 
 
 
13:45  
 
 
ITA+S2+S5+Kkm1
Genienė Birutė (13)_2C
Laurinaitis Jonas (12)
Kazinevičius Algirdas (19/28)
3 klasė
Klasės valandėlė
2b klasė
 
 
 
 
TE+F2+B1m+ITA+kkm1a+Ipm
Liutkevičienė Erika (29)
Kazinevičius Algirdas (19/28)
Ašutaitytė Janina (18)
Kiniulis Antanas (27)
3 klasė
SO+Kti3a+Kkv2a+TE
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Motulas Stanislavas
4 klasė
Žemelienė Reda_4B
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai