PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

Brazaitis Remigijus
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 Fizinis ugdymas (13+13 mišru)
2a klasė
Klijūnas Linas_2B
Fizinis ugdymas (12+12 mišru)
Klijūnas Linas_2B
1 a klasė
 
 
 
Fizinis ugdymas (13+13 mišru)
2a klasė
Klijūnas Linas_2B
Fizinis ugdymas (12+14 mišru)
2b klasė
Klijūnas Linas_2B
08:55  
 
 
Fizinis ugdymas (12+13 mišru)
Klijūnas Linas_2B
1d klasė
 
 
 
Fizinis ugdymas (12+12 mišru)
Klijūnas Linas_2B
1 a klasė
A2+A4+A7+Db2+Kti3a+Mz2a+A8
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Mikšienė Gražina (34)
Davidavičienė Jurgita (7)
3 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Kazinevičienė Jurgita (20)
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
09:50 B1+A6+F2+B3+Kti1+itb1+A8
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Liutkevičienė Erika (29)
Plevokienė Alina (17)_4D
Kiniulis Antanas (27)
Ašutaitytė Janina (18)
Akutaitienė Asta (21)
3 klasė
Fizinis ugdymas (12+13 mišru)
Motulas Stanislavas
1e klasė
V2+S2a+G3+Db1+IP1a+Kti1a+Ek2
Liutkevičienė Erika (29)
Davidavičienė Jurgita (7)
Jurevičius Audrius (9)
Laurinaitis Jonas (12)
Stanaitienė Ona (B9)
3 klasė
Staponas Vytautas
Fizinis ugdymas (12+13 mišru)
Klijūnas Linas_2B
1d klasė
 
 
 
10:55  
 
 
Fizinis ugdymas (12+14 mišru)
2b klasė
Klijūnas Linas_2B
S3+V1+A5+C2+G2+Kti2+A6m
Akutaitienė Asta (21)
Jurevičius Audrius (9)
Chemijos kabinetas
Norkuvienė Aldona (33)
Stanaitienė Ona (B9)
Genienė Birutė (13)_2C
3 klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
V2+Kae+KkA+Db1+Kkv1+ps2+et1
Klepikovienė Vita (B13)_1E
Tamošaitienė Loreta (9)
Davidavičienė Jurgita (7)
Valaitis Povilas
Žemelienė Reda_4B
Stanaitienė Ona (B9)
3 klasė
B1+A6+FO+B3a+Kkv1a+A2m+A5m
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
Kazinevičienė Jurgita (20)
Plevokienė Alina (17)_4D
Būblaitis Adolfas_3B
3 klasė
Ašutaitytė Janina (18)
Akutaitienė Asta (21)
Fizinis ugdymas (12+13 mišru)
Motulas Stanislavas
1e klasė
12:00 ///// Fizinis ugdymas (12+13 mišru)
Žemelienė Reda_4B
1c klasė
A2+A4+A7+A3+Kkv2+Bm
Plevokienė Alina (17)_4D
Maskolaitienė Lina (3)_3C
3 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Kazinevičienė Jurgita (20)
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
///// Rt+G1+C1+Kkv2a+itb3+et3+ts2
Laurinaitis Jonas (12)
Klepikovienė Vita (B13)_1E
Liutkevičienė Erika (29)
Norkuvienė Aldona (33)
Chemijos kabinetas
Jurevičius Audrius (9)
3 klasė
Pakinkytė Vita (B11)_3A
12:55  
 
 
DA+Tvv+Tsm+Kti2a+ps3+Mz2
Mikšienė Gražina (34)
Tamošaitienė Loreta (9)
Petruitienė Irena_4E
Būblaitis Adolfas_3B
Davidavičienė Jurgita (7)
3 klasė
Fizinis ugdymas (12+13 mišru)
Žemelienė Reda_4B
1c klasė
13:45 KkA+Kti3+Ek1
Staponas Vytautas
Valaitis Povilas
3 klasė
 
 
 
 
 
 
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai