PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

Kazinevičienė Jurgita (20)
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 B2+F1+A1+A3+Mz1
Mikšienė Gražina (34)
Kiniulis Antanas (27)
Plevokienė Alina (17)_4D
3 klasė
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Anglų kalba
2a klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
 
 
 
Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
1 a klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
A2+A4+A7+Db2+S1p+A8
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Laurinaitis Jonas (12)
Davidavičienė Jurgita (7)
Akutaitienė Asta (21)
3 klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
08:55 B2+F1+A1+A3+S4+A4m
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
Genienė Birutė (13)_2C
3 klasė
Kiniulis Antanas (27)
Plevokienė Alina (17)_4D
Maskolaitienė Lina (3)_3C
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A2+A4+A7+Db2+Kti3a+Mz2a+A8
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Mikšienė Gražina (34)
Brazaitis Remigijus
Davidavičienė Jurgita (7)
3 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
09:50 Anglų kalba
2d klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
A1+A2+A4+A5+A7+B4
4 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Plevokienė Alina (17)_4D
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
 
 
 
Anglų kalba
2d klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
A1+A2+A4+A5+A7+Tvv
Akutaitienė Asta (21)
4 klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Petruitienė Irena_4E
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
10:55 Anglų kalba
2a klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
 
 
 
Anglų kalba
2a klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
B1+A6+FO+B3a+Kkv1a+A2m+A5m
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
Brazaitis Remigijus
Plevokienė Alina (17)_4D
Būblaitis Adolfas_3B
3 klasė
Ašutaitytė Janina (18)
Akutaitienė Asta (21)
A1+A2+A4+A5+A7+Tvv
4 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Petruitienė Irena_4E
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
12:00 Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
1 a klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
 
 
 
A2+A4+A7+A3+Kkv2+Bm
Plevokienė Alina (17)_4D
Brazaitis Remigijus
Maskolaitienė Lina (3)_3C
3 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
S3+V1+A5+C2+Ek1a+A1m+Mz1a
Mikšienė Gražina (34)
Chemijos kabinetas
Stanaitienė Ona (B9)
Norkuvienė Aldona (33)
Genienė Birutė (13)_2C
3 klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
Staponas Vytautas
Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
1 a klasė
Karčiauskienė Daiva (10)_3E
12:55  
 
 
 
 
 
Anglų kalba
2d klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
B2+F1+A1+S4a+itb2+A3m+ts1
Laurinaitis Jonas (12)
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Liutkevičienė Erika (29)
Genienė Birutė (13)_2C
3 klasė
Kiniulis Antanas (27)
Plevokienė Alina (17)_4D
Lo+IP2a+B5a+L5m+KkA+A1m+et3
Klepikovienė Vita (B13)_1E
Valaitis Povilas
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Plevokienė Alina (17)_4D
Liutkevičienė Erika (29)
4 klasė
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
13:45  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai