PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

Karčiauskienė Daiva (10)_3E
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 Anglų kalba
2b klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Anglų kalba
2a klasė
Kazinevičienė Jurgita (20)
 
 
 
Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
Kazinevičienė Jurgita (20)
1 a klasė
A2+A4+A7+Db2+S1p+A8
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Laurinaitis Jonas (12)
Davidavičienė Jurgita (7)
Akutaitienė Asta (21)
Kazinevičienė Jurgita (20)
3 klasė
08:55 B2+F1+A1+A3+S4+A4m
Genienė Birutė (13)_2C
3 klasė
Kazinevičienė Jurgita (20)
Kiniulis Antanas (27)
Plevokienė Alina (17)_4D
Maskolaitienė Lina (3)_3C
 
 
 
A2m+IP1+B3+C1+A4m+Rt+Kti3+ti2
Klijūnas Linas_2B
Chemijos kabinetas
Liutkevičienė Erika (29)
4 klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Plevokienė Alina (17)_4D
Norkuvienė Aldona (33)
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Pakinkytė Vita (B11)_3A
 
 
 
A2+A4+A7+Db2+Kti3a+Mz2a+A8
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Mikšienė Gražina (34)
Brazaitis Remigijus
Davidavičienė Jurgita (7)
3 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Kazinevičienė Jurgita (20)
09:50  
 
 
A1+A2+A4+A5+A7+B4
4 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Kazinevičienė Jurgita (20)
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Plevokienė Alina (17)_4D
Maskolaitienė Lina (3)_3C
Anglų kalba
2b klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
 
 
 
A1+A2+A4+A5+A7+Tvv
Akutaitienė Asta (21)
4 klasė
Kazinevičienė Jurgita (20)
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Petruitienė Irena_4E
Maskolaitienė Lina (3)_3C
10:55 Anglų kalba
2a klasė
Kazinevičienė Jurgita (20)
S3+V1+A5+C2+G2+Kti2+A6m
Akutaitienė Asta (21)
Brazaitis Remigijus
Jurevičius Audrius (9)
Chemijos kabinetas
Norkuvienė Aldona (33)
Stanaitienė Ona (B9)
Genienė Birutė (13)_2C
3 klasė
Anglų kalba
2a klasė
Kazinevičienė Jurgita (20)
B1+A6+FO+B3a+Kkv1a+A2m+A5m
Kazinevičienė Jurgita (20)
Brazaitis Remigijus
Plevokienė Alina (17)_4D
Būblaitis Adolfas_3B
3 klasė
Ašutaitytė Janina (18)
Akutaitienė Asta (21)
A1+A2+A4+A5+A7+Tvv
4 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Kazinevičienė Jurgita (20)
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Petruitienė Irena_4E
Maskolaitienė Lina (3)_3C
12:00 Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
Kazinevičienė Jurgita (20)
1 a klasė
S3+V1+A5+B4+IP2+Kkm2
Klijūnas Linas_2B
Liutkevičienė Erika (29)
Plevokienė Alina (17)_4D
Genienė Birutė (13)_2C
Stanaitienė Ona (B9)
3 klasė
A2+A4+A7+A3+Kkv2+Bm
Plevokienė Alina (17)_4D
Brazaitis Remigijus
Maskolaitienė Lina (3)_3C
3 klasė
Akutaitienė Asta (21)
Kazinevičienė Jurgita (20)
S3+V1+A5+C2+Ek1a+A1m+Mz1a
Mikšienė Gražina (34)
Kazinevičienė Jurgita (20)
Chemijos kabinetas
Stanaitienė Ona (B9)
Norkuvienė Aldona (33)
Genienė Birutė (13)_2C
3 klasė
Staponas Vytautas
Anglų I +Vokiečių I
Stanaitienė Ona (B9)
Kazinevičienė Jurgita (20)
1 a klasė
12:55  
 
 
 
 
 
 
 
 
Anglų kalba
2b klasė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
 
 
 
13:45  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai