PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

Norkūnienė Jolanta (25)_1D
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 Lietuvių kalba ir literatūra
1 a klasė
 
L1+L3+L5+M1m+M3m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L5+M1+M3+M5m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L2+L4+M2m+M4m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Zikienė Asta (8)
 
 
 
08:55  
 
 
L1+L3+L4+M1+M4
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Naujokienė Laimina (16)_3D
L2+L4+L6+M2+M4+M6
Galbogienė Birutė (15)
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
3 klasė
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L2+L4+L6+M2+M4+M6
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L5+M1+M3+M5
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
3 klasė
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
Grupės
1d klasė
Zikienė Asta (8)
09:50 Lietuvių kalba ir literatūra
1d klasė
L2+L4+L6+M2+M4+M6
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L4+M1+M4
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Naujokienė Laimina (16)_3D
L1+L3+L5+M1+M3+M5
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
Lietuvių kalba ir literatūra
1 a klasė
10:55  
Lietuvių kalba ir literatūra
1d klasė
 
Grupės
Strončikienė Vilma (14)_1A
1 a klasė
L1+L3+L4+M1+M4
Galbogienė Birutė (15)
4 klasė
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Naujokienė Laimina (16)_3D
12:00 L2+L4+L6+M2+M4+M6m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L4+M1+M4
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Naujokienė Laimina (16)_3D
Grupės
Strončikienė Vilma (14)_1A
1 a klasė
L1+L3+L4+M1+M4
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Naujokienė Laimina (16)_3D
Grupės
1d klasė
Zikienė Asta (8)
12:55 L1+L3+L5+M1+M3+M5
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lo+IP2a+B5a+L5m+KkA+A1m+et3
Klepikovienė Vita (B13)_1E
Kazinevičienė Jurgita (20)
Valaitis Povilas
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Plevokienė Alina (17)_4D
Liutkevičienė Erika (29)
4 klasė
13:45  
 
 
 
 
 
L3m+et2+ti3+L1m+M4m+IPm
Liutkevičienė Erika (29)
Naujokienė Laimina (16)_3D
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Klepikovienė Vita (B13)_1E
4 klasė
Savickaitė Irma (B14)_1C
 
 
 
Klasės valandėlė
1d klasė
 
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai