PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 Grupės
2d klasė
Strončikienė Vilma (14)_1A
L1+L3+L5+M1m+M3m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L5+M1+M3+M5m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L2+L4+M2m+M4m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Zikienė Asta (8)
 
 
 
08:55  
 
 
Lietuvių kalba ir literatūra
1c klasė
L2+L4+L6+M2+M4+M6
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
3 klasė
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L2+L4+L6+M2+M4+M6
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L5+M1+M3+M5
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
3 klasė
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
 
 
 
09:50  
 
 
L2+L4+L6+M2+M4+M6
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
Grupės
1c klasė
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L5+M1+M3+M5
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
 
 
 
10:55  
 
 
Grupės
2d klasė
Strončikienė Vilma (14)_1A
Lietuvių kalba ir literatūra
1c klasė
 
LIetuvių kalba ir literatūra
2d klasė
 
 
 
 
LIetuvių kalba ir literatūra
2d klasė
12:00  
L2+L4+L6+M2+M4+M6m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Ambrazaitis Saulius (23)_2A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
 
 
 
Grupės
1c klasė
Zikienė Asta (8)
LIetuvių kalba ir literatūra
2d klasė
 
12:55 L1+L3+L5+M1+M3+M5
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DA+TE+G3a+Ek2a+ti1+Lm
Jurevičius Audrius (9)
Davidavičienė Jurgita (7)
3 klasė
Staponas Vytautas
Savickaitė Irma (B14)_1C
13:45  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klaės valandėlė
2d klasė
 
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai