PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

Ambrazaitis Saulius (23)_2A
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
B3+C1+Rt+Br+L4m+Sm+itb4
Liutkevičienė Erika (29)
Genienė Birutė (13)_2C
Chemijos kabinetas
4 klasė
Plevokienė Alina (17)_4D
Norkuvienė Aldona (33)
Būblaitis Adolfas_3B
Pakinkytė Vita (B11)_3A
08:55 L1+L3+L4+M1+M4
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Naujokienė Laimina (16)_3D
L2+L4+L6+M2+M4+M6
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
3 klasė
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L2+L4+L6+M2+M4+M6
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
 
 
 
 
 
 
09:50  
 
 
L2+L5+M2+M3+M5
Galbogienė Birutė (15)
4 klasė
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L2+L4+L6+M2+M4+M6
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L4+M1+M4
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Naujokienė Laimina (16)_3D
Lietuvių kalba ir literatūra
2a klasė
 
Lietuvių kalba ir literatūra
2a klasė
10:55  
L2+L5+M2+M3+M5
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L2+L5+M2+M3+M5m
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L2+L5+M2+M3+M5
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L4+M1+M4
Galbogienė Birutė (15)
4 klasė
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Naujokienė Laimina (16)_3D
12:00 L2+L4+L6+M2+M4+M6m
3 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Greičiūnienė Violeta_(26)_2D
Bilotienė Zita (28)_4C
Zikienė Asta (8)
L1+L3+L4+M1+M4
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Naujokienė Laimina (16)_3D
Grupės
2a klasė
Naujokienė Laimina (16)_3D
L1+L3+L4+M1+M4
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
Naujokienė Laimina (16)_3D
 
 
 
12:55  
 
 
 
 
 
Lietuvių kalba ir literatūra
2a klasė
 
Grupės
2a klasė
Naujokienė Laimina (16)_3D
L2+L5+M2+M3+Mz2a
Mikšienė Gražina (34)
4 klasė
Galbogienė Birutė (15)
Bartusevičienė Vilija (22)_4A
Zikienė Asta (8)
Lo+IP2a+B5a+L5m+KkA+A1m+et3
Klepikovienė Vita (B13)_1E
Kazinevičienė Jurgita (20)
Valaitis Povilas
Plevokienė Alina (17)_4D
Liutkevičienė Erika (29)
4 klasė
Norkūnienė Jolanta (25)_1D
13:45 Klasės valandėlė
2a klasė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SO+Kti3a+Kkv2a+TE
Motulas Stanislavas
4 klasė
Klijūnas Linas_2B
Žemelienė Reda_4B
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TE
3 klasė
4 klasė
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai