PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

1b klasė
 [^]   
 
 
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
08:00 Chemija
Chemijos kabinetas
Aniulienė Loreta (33)
Technologijos
Būblaitis Adolfas_3B
Petruitienė Irena_4E
Fizika
Kazinevičius Algirdas (19/28)
 
Anglų kalba
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Černiauskienė Edita (B2)
Geografija
Jurevičius Audrius (9)
 
08:55 Anglų kalba
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Černiauskienė Edita (B2)
Grupės
Naujokienė Laimina (16)_3D
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Pilietiškumo pagrindai
Staponas Vytautas
 
Istorija
Laurinaitis Jonas (12)
 
09:50 Matematika
Naujokienė Laimina (16)_3D
 
Geografija
Jurevičius Audrius (9)
 
Muzika
Mikšienė Gražina (34)
 
Vokiečių (14)+Rusų (11)
Stanaitienė Ona (B9)
Vaznienė Daiva (B12)
Matematika
Naujokienė Laimina (16)_3D
 
10:55 Lietuvių kalba ir litaratūra
Valošinienė Irmanta (24)_2E
 
Dailė
Davidavičienė Jurgita (7)
 
Grupės
Naujokienė Laimina (16)_3D
Valošinienė Irmanta (24)_2E
Lietuvių kalba ir litaratūra
Valošinienė Irmanta (24)_2E
 
Fizinis ugdymas (13+12 mišru)
Klijūnas Linas_2B
Valaitis Povilas
12:00 et14 (b)+ti22 (bc)
Klepikovienė Vita (B13)_1E
1c klasė
Savickaitė Irma (B14)_1C
Anglų kalba
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
Černiauskienė Edita (B2)
Chemija
Chemijos kabinetas
Aniulienė Loreta (33)
Biologija
Ašutaitytė Janina (18)
 
Lietuvių kalba ir litaratūra
Valošinienė Irmanta (24)_2E
 
12:55 Biologija
Ašutaitytė Janina (18)
 
Vokiečių (14)+Rusų (11)
Stanaitienė Ona (B9)
Vaznienė Daiva (B12)
Fizinis ugdymas (13+12 mišru)
Klijūnas Linas_2B
Valaitis Povilas
Matematika
Naujokienė Laimina (16)_3D
 
Fizika
Kazinevičius Algirdas (19/28)
 
13:45 Papildoma lietuvių kalba
Valošinienė Irmanta (24)_2E
 
Informacinės technologijos
Liutkevičienė Erika (29)
Kazinevičius Algirdas (19/28)
Istorija
Laurinaitis Jonas (12)
 
Klasės valandėlė
Bajorinaitė Gitana (muziejus)_1B
 
 
 
 
14:35  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:25  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[C] Mimosa Software Oy 2020-10-02 10:00

APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai